Ürünler ve Hizmetler

Keman

İstediğiniz Keman Öğretmenimizle , İster birebir ister arkadaşlarınızla (max 5 kişi) istediğiniz zamanda ders alabilirsiniz. Böylece kalabalık derslerde alabileceğinizden çok daha hızlı ilerleme sağlıyabilirsiniz.


Saz - Bağlama

Saz veya Bağlama mı çalmak istiyorsunuz fakat nerden nasıl başlıyacağınızı bilmiyorsunuz. Etkili bir ders saati geçirebileceğiniz. Boşa vakit harcamıyacağınız bir ortamda ders almak istermisiniz.


Gitar

Gitar birçok kişinin sevdiği bir enstruman, ama güzel gitar çalmak için iyi  bir eğitim almak gerek. Gelin deneyin, Mutlaka devam etmek istiyeceksiniz.

Ud

Ud'un Merkezinde ud dersi almak bence çok iyi bir fikir, Udilerin uğrak  yeri haline gelmiş bir müzik merkezi, Ud hakkında çok fazla bilgi edinebileceğiniz bir mekan, en iyi ud öğretmenlerini ve en güzel udları bulabileceğiniz bir yer, Ud öğrenmek için daha iyisi olamazdı.


Bateri  

Bateri dersi alabiliz bir hoca ve dershane bulmak kolay değildir, Yada ders için bulunan baterilerin kalitesi iyi olmayabilir, Bu yüzden mutlaka Deniz Müzik'e bir gelin görüşün. 

Diğer Dersler

Bunların Dışında:
Yan Flüt
Piyano
Ney
Veya siz seçin biz hoca bulalım .